بررسی بازی رومیزی بوم بال؛ بادکنک بازی

هامون امروز بررسی کوتاه و ساده‌ای از بازی «بوم بال» دارد؛ بازی‌ای که در آن باید روی یک بادکنک میله فرو کنید و کسی که بادکنک را منفجر کند، بازنده‌ی بازی می‌شود. بازی مثل ویدیویی که هامون تولید کرده، ساده و سریع انجام می‌شود و بیشتر جنبه‌ی شوخی و سر و صدا راه انداختن دارد.

بازی فکری زینگو مدل bom2

نحوه‌ی انجام بازی بسیار ساده است. یک بادکنک را درون محفظه‌ی مشخص بازی قرار می‌دهید که حول آن تعدادی میله قرار گرفته است. بازی‌کننده‌ها به نوبت تاس می‌اندازند و حالا به تعداد رقمی که آمده، باید میله‌ها را تا جایی که مشخص شده در بادکنک فرو کنند. کسی که بادکنک را بترکاند، بازنده‌ی بازی است.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بانمک هامون را برای معرفی بازی بوم بال ببینید تا با آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما