بررسی آب مرکبات‌گیری بوش مدل MCP3500؛ کارایی ساده و سریع

در این سری از ویدیوهای تلنت در دسته‌ی خانه و زندگی قصد داریم یک آب مرکبات‌گیری به شما معرفی کنیم. به کمک آب مرکبات‌گیری بوش مدل MCP3500 شما می‌توانید آب لیمو یا هر میوه‌ای که دوست دارید را آماده کنید. در ادامه این دستگاه را بررسی کرده و نحوه‌ی کار با آن را به شما آموزش خواهیم داد، با ما همراه باشید.

آب مرکبات گیری بوش مدل MCP3500
۱۰ %
۱,۸۹۸,۰۰۰
۱,۷۰۷,۰۰۰ تومان

این دستگاه آب مرکبات‌گیری از برند بوش حتی آب لیمو ترش‌های کوچک را هم می‌تواند بگیرد. سری مخروطی این دستگاه سه خط بزرگ و برآمده روی خود دارد که تا نوک آن بالا آمده‌اند؛ این خطوط باعث می‌شوند که به صورت عمیق آب هر میوه‌ی مورد نظرتان را بگیرید. اگر به لیمو یا میوه فشار لازم را وارد کنید و به یک باره دستتان را بردارید، متوجه خواهید شد که جهت چرخش سری مخروطی دستگاه برعکس می‌شود و داخل لیمو یا میوه‌ها خالی می‌شود. در حین آب‌گیری بهتر است که دستتان خشک باشد تا میوه‌های ریز از دستتان سر نخورند.

برای بررسی بهتر آب مرکبات‌گیری بوش مدل MCP3500 و آشنایی بیشتر با جزئیات ساخت آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما