بررسی هندزفری بوز مدل QuietComfort Earbuds؛ عالی از هر نظر

۴ اسفند ۱۴۰۰

نویز کنسلینگ قدرتمند، راحتی در گوش، کیفیت پخش صدای بالا، بدنه‌ی مستحکم؛ هندزفری بوز مدل QuietComfort Earbuds تقریبا هر خصوصیت خوبی که از هندزفری‌های بی‌سیم انتظار داشته باشید را در خود دارد. در این ویدیو به جعبه‌گشایی و بررسی این محصول می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بوز (Bose) یک برند مشهور آمریکایی است که با کیفیت‌ترین ادوات صوتی را تولید می‌کند، هر چند که چندین سال‌ است محصولات این برند در خاک آمریکا تولید نمی‌شوند و انجام این کار به چین سپرده شده. با این وجود با خرید محصولات این شرکت باید انتظار بهترین کیفیت را داشته باشید.

هندزفری بوز مدل QuietComfort Earbuds محصولی همه‌چیز تمام است، و به سختی می‌شود از آن ایراد گرفت. با داشتن نرم‌افزاری مستقل که امکان تنظیم ژست‌های لمسی روی هندزفری و تعیین درجه‌ی نویز کنسلینگ را برایتان فراهم می‌کند، هندزفری بی‌سیم بوز تقریبا تمام خواسته‌هایتان را برآورده می‌کند. هر چند اگر بخواهید از آن ایرادی بگیرید، احتمالا عمر باتری ۶ ساعته بتواند یکی از این موضوعات باشد.

اما در مجموع، هندزفری بوز مدل QuietComfort Earbuds محصولی درجه یک از این برند آمریکایی است که با قیمتی در حدود ۸ و نیم میلیون تومان می‌توانید آن را از فروشگاه دیجی‌کالا تهیه کنید. برای آشنایی بیشتر با این محصول، از شما دعوت می‌کنیم که ویدیوی ما را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه