بررسی ریمل حجم دهنده بورژوآ مدل Volume Glamour با درب مسی

یکی از دغدغه‌های اصلی هنگام خرید لوازم آرایش، این است که کدام ریمل را بخریم؟ برخی به دنبال ریمل‌هایی هستند که مژه‌هایشان را بلند کنند و برخی به دنبال محصولاتی هستند که علاوه بر بلند کردن، به مژه‌هایشان حجم هم بدهد. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم ریمل حجم دهنده بورژوآ مدل Volume Glamour با درب مسی را به شما معرفی کنیم.

ریمل حجم دهنده بورژوآ مدل Volume Glamour با درب مسی

این محصول ۱۲ میلی‌لیتر حجم دارد و ساخت کمپانی بورژوآی فرانسه است. این ریمل دارای موم طبیعی برای انعطاف‌پذیری مژه‌هاست و می‌تواند تا ۵۰ درصد حجم مژه‌ها را افزایش دهد. ریمل بورژوآ علاوه بر ویژگی حجم‌دهی خوبی که دارد، توانایی بلند کردن مژه‌ها را هم تا حدودی دارد. این ریمل بدون ایجاد چسبندگی روی مژه‌ها، این کار را برای ما انجام می‌دهد. ریمل حجم دهنده بورژوآ مدل Volume Glamour ماندگاری بالایی دارد، اما ضدآب نیست. اگر عاشق مژه‌هایی با حجم بلند و زیاد هستید، به سراغ این ریمل نروید؛ زیرا حالت بسیار طبیعی به مژه‌ها می‌دهد و تا ۵۰ درصد آن‌ها را حالت‌دار می‌کند.

برای بررسی بهتر ریمل حجم دهنده بورژوآ مدل Volume Glamour با درب مسی، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما