بررسی میکروفون شات گان بویا BY-BM2021؛ قیمت مناسب و عالی برای تولید محتوا

۲ بهمن ۱۴۰۱

میکروفون شات گان بویا BY-BM2021 یکی از میکروفون‌های محبوب شرکت بویا است که با قیمت مناسبی به فروش می‌رسد. این میکروفون به لطف قابلیت‌های جذابی که ارائه می‌دهد، یکی از گزینه‌های عالی برای تولید محتوا محسوب می‌شود. در این ویدیو این میکروفون را بررسی می‌کنیم.

میکروفن شات گان بویا مدل BY-BM2021

میکروفون شات گان بویا BY-BM2021 نیازی به باتری و کارت صدا ندارد و بدون این موارد می‌تواند انجام وظیفه کند. به همراه این میکروفون دو کابل برای اتصال به دوربین و گوشی‌های هوشمند و یک کاور چرمی ارائه می‌شود. وزن این میکروفون فقط ۶۳ گرم است و پایه‌ی آن علاوه بر کفشک فلاش دوربین، روی انواع سه‌پایه هم نصب می‌شود.

میکروفون شات گان بویا BY-BM2021 از الگوی قطبی سوپر کاردیود بهره می‌برد و این یعنی بیشتر صدا از جهت روبرو دریافت می‌شود و البته بخش کمی از صدا نیز از قسمت پشتی به میکروفون راه پیدا می‌کند. این میکروفون سبک و نسبتا کوچک، قادر به دریافت صدا‌های بین ۴۰ تا ۲۰ کیلوهرتز است. طول کابل‌های ارائه شده همراه با این میکروفون چندان بالا نیست و بنابراین ممکن است به کابل‌های افزایش طول نیاز پیدا کنید.

در نهایت باید بگوییم که اگر فاصله‌ی خود با میکروفون را کاهش دهید، می‌توانید صدای گرم‌تر و مطلوب‌تری را ضبط کنید. در کل میکروفون شات گان بویا BY-BM2021 با این قیمت و کیفیت، یکی از بهترین گزینه‌های اقتصادی برای تولید محتوا است و اگر به دنبال تولید محتوای ویدیویی هستید، خرید آن را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه