بررسی بردگیم بریستول ۱۳۵۰؛ فرار از طاعون

۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازی «بریستول ۱۳۵۰» (Bristol 1350) از همان ابتدای کار قصه و دنیای جالبی مقابل‌تان می‌گذارد. طاعون شهر را فرا گرفته و ساکنان شهر می‌خواهند با تعدادی گاری محدود، از شهر فرار کنند. با این حال، فرار از شهر به سادگی نخواهد بود و مسیر حرکت گاری‌ها پر از پیچیدگی و مشکلات مختلف است. در عین حال، برخی از افراد شهر هم دروغ می‌گویند و با اینکه طاعون گرفته‌اند، می‌خواهند کنار یکدیگر سوار گاری شوند. هدف بازی‌کننده‌ها این است که از این حیله‌ها فرار کنند و بتوانند تعداد بیشتری افراد سالم را از شهر فراری دهند. هامون در بررسی امروز خود از بازی‌های تخته‌ای، سراغ بازی «بریستول ۱۳۵۰» می‌رود.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی روند بسیار جذابی دارد. بازی‌کننده‌ها در نقش افرادی قرار می‌گیرند که قرار است سوار گاری از شهر فرار کنند. هر دور، تاس انداخته می‌شود و بازی‌کننده‌ها همچنین کارت برمی‌دارند و در عین حال هم مهره‌ی خود را روی گاری‌ها یا بین گاری‌ها حرکت می‌دهند. در این میان، ممکن است بازی‌کننده‌ها بیمار شوند که با کارت‌های دستشان مشخص می‌شود. اولین گاری که از شهر بریستول خارج شود، بازی متوقف می‌شود و بازی‌کننده‌ها تحت بررسی قرار می‌گیرند. بازی‌کننده‌هایی که همگی سالم با گاری از شهر فرار کرده باشند، برنده‌ی بازی هستند.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم «بریستول ۱۳۵۰» (Bristol 1350) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه