نکات مثبت و منفی ماوس بی‌سیم مدل BT

۱۲ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۸:۳۰ ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

تا چند سال قبل، ماوس‌های عمودی چندان شناخته شده نبودند اما اخیرا به نظر می‌رسد این نوع ماوس‌ها روز‌به‌روز مورد توجه بیشتری قرار می‌گیرند. همانطور که احتمالا می‌دانید، این نوع ماوس‌ها به دلیل طراحی خاصی که دارند، فشار کمتری به دست وارد می‌کنند و به همین خاطر برای استفاده‌‌های طولانی بهتر هستند. در این ویدیوی کوتاه به نکات مثبت و منفی ماوس بی‌سیم مدل BT می‌پردازیم.

ماوس بی سیم مدل  BT

ماوس بی سیم مدل  BT

۳ %
۲,۱۰۰,۰۰۰
۲,۰۳۷,۰۰۰ تومان

این ماوس همراه با دانگل USB ارائه می‌شود و در این زمینه تفاوتی با سایر ماوس‌های بی‌سیم ندارد. اما بدون نیاز به استفاده از این دانگل و صرفا با فناوری بی‌سیم می‌توانید آن را انواع و اقسام دستگاه‌ها وصل کنید. در سمت چپ شاهد دو دکمه‌ی بزرگ برای عقب و جلو رفتن در صفحات وب هستیم که البته می‌توانید در محیط‌های مختلف از این دو دکمه بهره ببرید. طبق مشخصات ارائه شده، حساسیت آن را می‌توانید بین ۸۰۰ تا ۲۴۰۰ تنظیم کنید که حساسیت خوبی برای یک ماوس عمودی محسوب می‌شود.

یکی از ایراد‌های طراحی این ماوس، دکمه‌های مربوط به انتخاب از بین بلوتوث و فناوری بی‌سیم است. اگر این بخش به صورت سوئیچی طراحی می‌شد، بهتر بود. بدنه‌ی ماوس بی‌سیم مدل BT چندان مناسب دست‌هایی که زیاد عرق می‌کنند نیست و در این شرایط به راحتی از دست شما لیز می‌خورد و تجربه خوبی ارائه نمی‌کند.

ابعاد این ماوس اصلا کوچک نیست و بنابراین اگر دست‌های بزرگی دارید، می‌توانید به راحتی از آن بهره ببرید. همچنین امکان انتخاب بین بلوتوث و ارتباط بی‌سیم برای افرادی که می‌خواهند از دو دستگاه با یک ماوس استفاده کنند، کاربردی خواهد بود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه