بررسی بازی آموزشی حیوانات مدل ساختنی؛ جالب و باکیفیت

۴ تیر ۱۴۰۱

بازی‌های آموزشی به جز سرگرم کردن کودکان، می‌توانند مطالب زیادی را هم به آن‌ها بیاموزند. کودکان با بازی‌های آموزشی یاد می‌گیرند تا همه چیز را به اشتراک بگذارند، میزان تمرکز و تخیل خود را افزایش دهند، با دیگران همکاری کنند و عزت نفس خودشان را توسعه دهند. در این ویدیو بازی آموزشی حیوانات مدل ساختنی را باهم بررسی می‌کنیم که می‌تواند یک بازی بسیار سرگرم کننده برای کودکان شما باشد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این بازی جذاب، مناسب برای کودکان بالای ۴ سال است. این محصول ساخت کشور چین بوده و شامل ۲۷۰ قطعه‌ی پلاستیکی با رنگ‌های شاد و متنوع است که کیفیت خوبی هم دارند. بازی آموزشی حیوانات مدل ساختنی دو صفحه‌ی پلاستیکی مربعی شکل دارد که به یکدیگر متصل می‌شوند تا بتوانید روی آن‌ها اشکال مختلف را درست کنید.

کودکان با کنار هم قرار دادن قطعات، می‌توانند ۴ طرح مختلف از حیوانات را روی این صفحه‌ها درست کنند. به همراه این محصول یک دفترچه‌ی راهنما وجود دارد که درون آن طریقه‌ی درست کردن ۴ حیوان تمساح، شیر، فیل و آهو نشان داده شده است. به غیر از این ۴ طرح، کودکان می‌توانند با استفاده از قدرت تخیل خود، طرح‌های بیشتری را هم درست کنند و برای مدتی با این بازی سرگرم شوند.

برای بررسی کامل‌تر بازی آموزشی حیوانات مدل ساختنی، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه