تجربه‌ی استفاده از ساعت هوشمند C20 Ultra

۲۱ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۶:۳۰ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱

روز گذشته ویدیوی بررسی ساعت هوشمند C20 Ultra منتشر شد و در این ویدیوی بسیار کوتاه قصد داریم تجربه‌ی استفاده از این ساعت را مطرح کنیم و در این میان به نکات بیشتری در مورد آن می‌پردازیم.

ساعت هوشمند مدل C20 ULTRA

ساعت هوشمند مدل C20 ULTRA

۴۴ %
۵,۵۲۰,۰۰۰
۳,۰۹۱,۲۰۰ تومان

یکی از مشکلات این ساعت این است که نوتیفیکیشن‌ها را یا با تاخیر نشان می‌دهد یا اصلا نشان نمی‌دهد. بنابراین اگر این موضوع برای شما اهمیت زیادی دارد، قبل از خرید باید آن را در نظر بگیرید. موتور ویبره‌ی این ساعت به شدت قوی است و اگر از آن برای آلارم استفاده می‌کنید، به طور ناگهانی شما را از خواب بیدار می‌کند و در نتیجه تجربه کاربری خوبی ارائه نمی‌دهد. متاسفانه این موتور ویبره قابل تنظیم نیست.

حداکثر روشنایی نمایشگر اصلا ایده‌آل نیست و رزولوشن آن هم پایین‌تر از حد انتظار محسوب می‌شود. سنسورهای استفاده شده در این ساعت عملکرد بسیار خوبی دارند و این موضوع یکی از نکات مثبت آن به حساب می‌آید. عمر باتری ساعت هوشمند C20 Ultra بسیار خوب است و در این زمینه حرف زیادی برای گفتن دارد. بنابراین یک ساعت هوشمند معمولی به حساب می‌آید و البته واقعیت این است که به غیر از سنسورهای دقیق، ویژگی خاص دیگری ندارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه