بررسی ریمل کالیستا مدل Extend Volume؛ باکیفیت و ماندگاری مناسب

۱۲ دی ۱۴۰۱

مژه‌های پرپشت و بلند،‌ جذابیت چشم‌ها و صورت را دو چندان می‌کنند. راه‌های زیادی برای داشتن مژه‌های پرپشت وجود دارد، اما ساده‌ترین آن استفاده از ریمل است. یک ریمل خوب می‌تواند مژه‌هایی بلند، پرپشت و مجعد به ما بدهد. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم ریمل حجم دهنده‌ی کالیستا مدل Extend Volume را به شما معرفی کنیم. در ادامه با بررسی این محصول با ما همراه شوید.

ریمل حجم دهنده کالیستا مدل Extend Volume

این ریمل از یک برند ایرانی و تقریبا شناخته شده است. برس‌های کوتاه این ریمل باعث می‌شود تا در حین استفاده مژه‌های شما بلندتر دیده شوند. این ریمل برای افرادی که دوست مژه‌های بلند،‌ پرپشت و کشیده‌تری داشته باشند،‌ انتخاب خوبی است.

ریمل کالیستا مدل Extend Volume ماندگاری بسیار خوبی دارد و با پاک کننده‌های آرایشی کمی سخت پاک می‌شود. این محصول حاوی رنگدانه‌های غلیظ و مشکی رنگ است که مژه‌ها را پرپشت، خوش‌حالت و تیره‌تر نشان می‌دهد. همچنین این ریمل به دلیل برخورداری از موم زنبور عسل در ترکیباتش، برای افرادی که چشم‌ها و مژه‌های حساسی نسبت به مواد آرایشی دارند، بسیار مناسب است.

ریمل کالیستا ریزش هم ندارد؛ یعنی بعد از استفاده مواد آن زیر چشم نمی‌ریزد و نسبت به قیمتش، کیفیت خوبی را ارائه می‌کند.

برای بررسی بهتر ریمل حجم دهنده‌ی کالیستا مدل Extend Volume، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه