بررسی خردکن کالوات مدل HA270؛ ابزاری کاربردی و خوش‌قیمت

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

اگر جز دسته از خانم‌هایی هستید که دوست دارید همه‌ی مراحل آشپزی از خرد کردن میوه و سبزی گرفته تا پخت‌وپز را خودتان انجام دهید، حتما می‌دانید که داشتن یک دستگاه خردکن تا چه اندازه می‌تواند برایتان کاربردی باشد. در این ویدیو قصد داریم خردکن کالوات مدل HA270 را باهم بررسی کنیم که بسیار خوش‌قیمت بوده و فضای زیادی را هم در آشپزخانه‌ی شما اشغال نخواهد کرد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

برند کالوات محصولات خود را با استفاده از تکنولوژی ساخت فرانسه تولید می‌کند. تیغه‌های طبقه‌ای این خردکن طوری طراحی شده‌اند که همه‌ی مواد را به طور کامل خرد کنند. بدنه‌ی استیل، مخزن شیشه‌ای و درپوش دودی رنگ، از مزایای این دستگاه خردکن محسوب می‌شوند. سنگینی موتور نیز باعث می‌شود که به میله‌ی تیغه‌ها متصل شود و آن‌ها را به حرکت در بیاورد.

این خردکن قدرتی به مقدار ۵۰۰ وات و مخزن آن ۱.۲ لیتر حجم دارد. تیغه‌های ۴پره‌ی دستگاه از استیل ضدزنگ ساخته شده‌اند و قسمت زیر مخزن یک بخش برآمده دارد که حلقه‌ی ضدلغزش پلاستیکی دور آن قرار می‌گیرد.

برای بررسی کامل‌تر خردکن کالوات مدل HA270، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «خردکن کالوات مدل HA270» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه