بررسی جاروبرقی کالوات مدل HA3201؛ کم‌جا و قدرتمند

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

جاروبرقی جزء جدایی‌ناپذیر خانه‌های امروزی است و یکی از پرکاربردترین وسایل برقی به شمار می‌رود. در عین حال تنوع زیاد در برند و مدل‌های مختلف این وسیله‌ی پرکاربرد می‌تواند انتخاب و خرید را سخت و چالش‌برانگیز کند. در این ویدیو جاروبرقی کالوات مدل HA3201 را بررسی کردیم تا در بررسی و شناخت بهتر این محصول به شما کمک کنیم. با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

جاروبرقی کالوات مدل HA3201 تولید ایران است. وزن این جارو ۱/۵ کیلوگرم، ارتفاع آن ۱۰۵ سانتی‌متر، عرض پارویی ۲۵ سانتی‌متر و قدرت آن ۶۰۰ وات است و طول سیم کمتر از ۵ متر است. پشت بدنه‌ی جارو و دستگیره دو قلاب تعبیه شده است که سیم دور آن‌ها جمع می‌شود.

پلاستیک بدنه‌ی این جارو براق و مخزن آن هم شفاف است تا کاربر متوجه پر شدن آن شود. طراحی این مخزن به صورت گردبادی است تا گرد و خاک داخل آن باعث کاهش مکش جارو نشود. فیلتراسیون این دستگاه توسط فیلتر HEPA انجام می‌شود که هم قابل شست‌وشو و هم در صورت آسیب، قابل تعویض است.

بازویی این جارو به حالت ۹۰ درجه درمی‌آید و جارو به حالت ایستاده قرار می‌گیرد. دو طرف جارو شیارهای خروج هوا وجود دارند. برای نصب و درآوردن میله، یک دکمه‌ی قرمز انتهای بدنه‌ی جارو دیده می‌شود. مکش این جارو فوق‌العاده است و برای فضاهای کوچک یک گزینه‌ی ایدئال و جمع‌وجور است.

برای بررسی بهتر جاروبرقی کالوات مدل HA3201، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه