بررسی چراغ‌قوه دستی کملیون مدل S32؛ سبک و باکیفیت

در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم چراغ‌قوه دستی کملیون مدل S32 را به شما معرفی کنیم. این محصول تولید شده از یک برند خوش‌نام و باکیفیت است. این چراغ دستی به کمک ۳ باتری کار می‌کند و ۵ حالت مختلف نوردهی دارد که در شرایط مختلف می‌تواند برایتان کاربردی باشد.

چراغ قوه دستی کملیون مدل s32

یکی از بهترین ویژگی‌های این چراغ‌قوه دسته‌ی متحرک آن است که می‌توانید از آن در حالات و شرایط مختلف استفاده کنید. دسته‌ی این چراغ با فشار دادن دکمه‌ای که روی آن قرار دارد و کمی فشار دست به راحتی می‌چرخد. ابعاد چراغ‌قوه دستی کملیون معادل طول ۱۸، عرض ۱۳ و قطر ۸ سانتی‌متر است. وزن این دستگاه هم ۳۹۷ گرم است.

چراغ‌قوه دستی کملیون با ۳ باتری قلمی کار می‌کند؛ این ۳ باتری که از برند کملیون هستند، داخل بسته‌بندی همراه این محصول وجود دارد. میزان روشنایی این چراغ بین ۱۶۰ تا ۲۳۰ لومن است و تا برد ۲۰۰ متر را روشن می‌کند. چراغ‌قوه دستی کملیون در ۵ حالت نوردهی می‌کند که تلفیقی از نور مهتابی و نور قرمز است. حالت اول و دوم مهتابی کم‌نور و پرنور و حالت سوم تا پنجم چشمک‌زن قرمز، قرمز و مهتابی ثابت است.

برای آشنایی بیشتر با چراغ‌قوه دستی کملیون مدل S32 و بررسی دقیق‌تر آن، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما