راهنمای خرید بهترین دوربین فیلم‌برداری تا ۲۰ میلیون تومان

۱۹ اسفند ۱۴۰۰ | ۲۱:۳۰ ۲۰ اسفند ۱۴۰۰

اگر هدف اصلی‌ شما از خرید دوربین، فیلم‌برداری است و قابلیت‌های عکاسی در اولویت پایین‌تری قرار دارند، خوشبختانه هستند گزینه‌هایی که بتوانید با هزینه‌ی زیر ۲۰ میلیون تومان آن‌ها را تهیه کنید. در این ویدیو می‌خواهیم این سه گزینه که همگی از دوربین‌های Canon هستند را به شما معرفی کنیم.

دوربین‌های ۲۰۰۰D، ۲۵۰D و M50 هر سه به خاطر ویژگی‌هایی که دارند، می‌توانند گزینه‌ی مناسبی برای فیلم‌برداری باشند. خصوصا برای افرادی که به طور منظم و مرتب تولید محتوای ویدیویی انجام می‌دهند. شاید برایتان سؤال باشد که چرا از برندهای دیگری مثل نیکون یا سونی در بین پیشنهادات اسم نبرده‌ایم.

حقیقت اینجاست که دوربین‌های نیکون بیشتر برای عکاسی مناسب هستند، و دوربین‌های سونی آنقدر گران‌قیمتند که ارزان‌ترین گزینه‌ی ممکن (بدون لنز) حداقل برایتان نزدیک ۳۰ میلیون تومان هزینه برمی‌دارد. بنابراین اگر بودجه‌ای زیر ۲۰ میلیون تومان دارید بهتر است به سراغ برند Canon بروید.

در این ویدیو سه دوربین ۲۰۰۰D، ۲۵۰D و M50 از برند Canon را با هم مقایسه کرده‌ایم که هر سه در رده‌های قیمتی متفاوتی قرار می‌گیرند. برای آشنایی بیشتر با این سه دوربین فیلم‌برداری زیر ۲۰ میلیون تومان از شما دعوت می‌کنیم که ویدیو را تماشا کنید. ضمنا اگر درباره‌ی خرید دوربین سؤالی دارید، خوشحال می‌شویم که در قسمت نظرات پرسش‌های شما را بخوانیم و به آن‌ها پاسخ بدهیم.

خرید دوربین ۲۰۰۰D از دیجی‌کالا خرید دوربین ۲۵۰D از دیجی‌کالا خرید دوربین M50 از دیجی‌کالا

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar لیبراویرگومن

    دوربین که هیچ
    حتی یه لنز هم دستت نبود