بررسی مجموعه لوازم آشپزی سفری مدل کمپ؛ کیفیت و ساخت خوب

یکی از جذاب‌ترین بخش‌های کمپینگ و سفر، آشپزی در طبیعت است که احساس بسیار متفاوتی را به شما القا خواهد کرد. در این ویدیو از سری ویدیوهای تلنت قصد داریم مجموعه لوازم آشپزی سفری مدل کمپ را به شما معرفی کنیم. این مجموعه شامل ۸ مورد از لوازم ضروری که در حین آشپزی به کارتان می‌آید، می‌شود. با بررسی این محصول همراه ما باشید.

مجموعه لوازم آشپزی سفری مدل کمپ بسته 8 عددی

این مجموعه داخل یک کیف برزنتی و باکیفیت با طول ۳۶، عرض ۲۲ و ضخامت ۵ سانتی‌متر به شما ارائه می‌شود. داخل این کیف ۸ عدد از ضروری‌ترین لوازم آشپزی قرار دارد که همه‌ی آن‌ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. جنس این لوازم ترکیبی از استیل و پلاستیک درجه یک است. لوازم موجود در این مجموعه شامل یک تخته کار به طول ۳۱ و عرض ۱۹ سانتی‌متر، یک کارد آشپزی بسیار تیز، ملاقه‌ی پلاستیکی، قیچی، پوست‌کن، کفگیر، ملاقه و یک انبر استیل می‌شود. با کمک این مجموعه لوازم شما می‌توانید ضروری‌ترین لوازم آشپزی‌تان را خیلی مرتب و منظم داخل یک کیف با خود به هرجا که خواستید حمل کنید.

برای بررسی بهتر مجموعه لوازم آشپزی سفری مدل کمپ و آشنایی بیشتر با کاربرد آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما