بررسی چراغ کمپینگ SOLAR AS0506: ابزاری کاربردی برای طبیعت‌گردها

۲۷ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۸:۰۰ ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

اگر جز دسته افرادی هستید که زیاد سفر می‌کنید و به طبیعت‌گردی علاقه دارید، حتما می‌دانید که داشتن چراغ و چراغ‌قوه یکی از لوازم بسیار ضروری برای سفر شماست تا بتوانید به کمک آن از خطر جلوگیری کنید و همچنین فضا را روشن کنید. در این ویدیو چراغ کمپینگ مدل SOLAR AS0506 را بررسی کردیم که یک چراغ بسیار مقاوم و حرفه‌ای بوده و می‌تواند همراه مناسبی برای سفرهای شما باشد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

جعبه‌ی این محصول اندازه‌ی کوچکی دارد و با باز کردن آن می‌توانید چراغ را که درون پلاستیک حباب‌دار قرار گرفته است، مشاهده کنید. به همراه این چراغ، یک کابل USB برای شارژ کردن چراغ وجود دارد. چراغ کمپینگ مدل SOLAR AS0506 طول و عرضی به اندازه‌ی ۱۵ سانتی‌متر و ضخامتی معادل ۳ سانتی‌متر داشته و با توجه به اندازه‌ی کوچکش، وزنی حدود ۲۳۰ گرم دارد. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند تا حمل این چراغ بسیار راحت باشد و فضای زیادی را اشغال نکند.

جنس این چراغ از نوع آلومینیوم و پلاستیک فشرده بوده و طبق گفته‌ی سازنده‌ی این محصول، ساختار و بدنه‌ی چراغ کمپینگ مدل SOLAR AS0506 ضدضربه نیز بوده و توانایی مقاومت در برابر آب را هم دارد. این چراغ در قسمت پشتی خود یک پنل خورشیدی دارد و به کمک آن می‌تواند شارژ شود؛ این موضوع باعث می‌شود تا زمانی که دسترسی به برق یا پاوربانک ندارید، بتوانید به کمک نور خورشید این چراغ را شارژ کنید و از آن استفاده کنید.

برای بررسی کامل‌تر چراغ کمپینگ مدل SOLAR AS0506، پیشنهاد می‌کنیم حتما ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما