بررسی ترازوی آشپزخانه کمری؛ دقیق و باکیفیت

۷ آذر ۱۴۰۱

ترازوی آشپزخانه یکی از لوازم ضروری است که در حین خرید لوازم خانه و جهیزیه معمولا نادیده گرفته می‌شود. ترازوهای آشپزخانه معمولا دقت بالایی دارند و به صورت رومیزی قابل استفاده هستند و نیاز به آن را در مواقع آشپزی و شیرینی‌پزی حس خواهید کرد. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم ترازوی آشپزخانه کمری مدل ۴۳۵۰ را به شما معرفی و آن را باهم بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بدنه‌ی این ترازو از جنس فلز و پلاستیک تهیه شده و یک کاسه‌ی استیل هم برای وزن کردن مواد غذایی همراه این ترازو قرار دارد. با برداشتن کاسه شما می‌توانید مجددا ترازو را صفر کنید و بدون کاسه هم برای وزن کردن مواد از ترازو استفاده کنید.

وزن کل ترازو حدودا نیم کیلو بوده و حداکثر ظرفیتی که می‌توان با آن اندازه‌گیری کرد ۵ کیلوگرم است که یک عدد ایدئال برای کارهای آشپزخانه به حساب می‌آید. خطای اندازه‌گیری این دستگاه یک گرم است و ویژگی خوب این ترازو این است که می‌توانید مایعات را هم به کمک آن اندازه‌گیری کنید. ترازوی آشپزخانه کمری به کمک ۲ باتری نیم‌قلمی کار می‌کند و برای افرادی که در خانه کیک و شیرینی می‌پزند یک وسیله‌ی بسیار کاربردی است.

برای بررسی کامل‌تر و بهتر ترازوی آشپزخانه کمری مدل ۴۳۵۰، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه