بررسی دوربین دیجیتال بدون آینه کانن EOS R؛ پدر سری R

دوربین دیجیتال کانن EOS R اولین دوربین بدون آینه فول‌فریم کانن است که اهمیت زیادی برای این شرکت دارد. حالا بعد از گذشت چند سال از عرضه‌ی این دوربین و ارائه‌ی دیگر دوربین‌های این سری، در این ویدیو به بررسی این دوربین جذاب می‌پردازیم که همچنان حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

دوربین دیجیتال بدون آینه کانن مدل  EOS R Kit RF 24-105mm f/4-7.1 IS STM

این دوربین بدنه‌ی خوش‌ساخت و خوش‌دستی دارد و به راحتی می‌توانید ساعت‌ها از آن استفاده کنید. اما خوش‌دستی تنها نوآوری این دوربین بدون آینه نیست. یکی از دیال‌های تنظیم این دوربین به غیر از امکان شخصی‌سازی، دارای یک دکمه در بخش مرکزی خود است که با فشار دادن آن، عملا با ترکیب دو دیال در یک دیال روبرو می‌شوید. نمایشگر ثانویه‌ی این دوربین هم مزایای زیادی دارد و می‌توانید از امکانات مختلف آن بهره ببرید. حتی در زمانی که دوربین خاموش است، این نمایشگر روشن می‌ماند و تنظیمات دوربین را نشان می‌دهد.

با استفاده از نمایشگر اصلی، می‌توانید به راحتی نقطه فوکوس را تغییر دهید. با وجود اینکه این قابلیت اصلا جدید نیست، اما در هر صورت نمی‌توانیم کاربردی بودن آن را کتمان کنیم. دوربین دیجیتال بدون آینه کانن EOS R از قابلیت پوشیده شدن سنسور در هنگام خاموش شدن دوربین و جدا کردن لنز، بهره می‌برد. این مشخصه بدون شک برای دوربین‌های بدون آینه اهمیت بسیار زیادی دارد. بنابراین اگر در این محدوده‌ی قیمتی دنبال یک دوربین بدون آینه باکیفیت هستید، بدون شک باید این دوربین را هم در بین گزینه‌های خود قرار دهید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما