بررسی دوربین کانن EOS R100؛ جمع‌و‌جور و کار راه‌انداز

دوربین کانن EOS R100 برای شروع فعالیت در زمینه‌ی عکاسی و فیلمبرداری یکی از گزینه‌های جذاب محسوب می‌شود که در این ویدیو قصد داریم به برخی ویژگی‌های آن بپردازیم.

دوربین کانن EOS R100 Mirrorless with RF-S 18-45mm

اگر به دنبال خرید دوربین کانن هستید، دوربین کانن EOS R100 احتمالا می‌تواند توجه شما را جلب کند که از نوع بدون آینه است و از سنسور ۲۴ مگاپیکسلی بهره می‌برد. پردازنده استفاده شده مشابه پردازنده به کار رفته در کانن ۲۵۰D و M50 Mark II است. به دلیل همین شباهت‌ها، احتمالا این سوال برای شما ایجاد می‌شود که بین این سه دوربین، کدام مدل ارزش خرید بالاتری دارد.

بین کانن ۲۵۰D و M50 Mark II، مدل ۲۵۰D از باتری بهتری استفاده می‌کند و از طرف دیگر، M50 Mark II می‌تواند ویدیو‌های HD اسلوموشن ضبط کند. در این میان، دوربین کانن EOS R100 از باتری ۲۵۰D و قابلیت فیلمبرداری HD اسلومشون بهره می‌برد. کانن برای مانت سری R، حدود ۴۰ لنز معرفی کرده است.

کانن برای پایین نگه داشتن قیمت این دوربین، از نمایشگر ثابت و غیر لمسی استفاده کرده است. این محدودیت برای بسیاری از عکاس‌ها اهمیت زیادی ندارد و برای فیلمبرداری امکانات زیادی در اختیار شما قرار می‌دهد. بنابراین در کل نمی‌توانیم ایراد بزرگی از دوربین کانن EOS R100 بگیریم و خرید آن را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما