بررسی بردگیم کاپیتان سونار؛ تلاش تیمی برای کنترل یک زیردریایی نظامی

۲۹ آبان ۱۴۰۱

در این قسمت از بررسی‌های بردگیم، هامون سراغ یکی از عمیق‌ترین و بهترین بردگیم‌های دنیا رفته است. بازی «کاپیتان سونار» یا «کاپیتان ردیاب»، دو تیم بزرگ را مقابل یکدیگر قرار می‌دهد تا به کمک اعضای هر گروه، موقعیت زیردریایی حریف را کشف و آن را نابود کنند. بازی «کاپیتان سونار» قوانین نسبتا پیچیده‌ای دارد و تجربه‌ی آن نیازمند یادگیری دقیق بازی است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

برای تجربه‌ی بازی کاپیتان سونار، بازیکنان در دو گروه مختلف قرار می‌گیرند. دو زیردریایی با چهار وظیفه‌ی مختلف وجود دارد. می‌توان بازی را دو تا هشت نفره تجربه کرد؛ طوری که در هر تیم چهار بازیکن وظایف خاص خود را برعهده می‌گیرند. بازی واقعا جالب طراحی شده و حسابی پیچیده است. کاپیتان هر تیم، فرهمان حرکت زیردریایی را اعلام می‌کند. او جهت مورد نظر خود را فریاد می‌زند و جهتی که حرکت کرده‌اند را در نقشه‌ای علامت می‌زند. در تیم او، معاون کاپیتان کنترل سلاح‌ها و تجهیزات را برعهده دارد و در هر دور، یک سلاح را روشن می‌کند یا ارتقا می‌دهد. تیم‌ها هم‌چنین یک مسوول رادیو دارند که کارش بررسی فریادهای کاپیتان تیم مقابل است تا نقطه‌ای که حرکت کرده‌اند را کشف کند. بازی قوانین بسیار جالبی دارد و تجربه‌اش نیازمند همکاری تمام اعضای تیم است.

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با بردگیم کایپتان سونار حتما ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar فرهنگ

    عجب بازیییه🤤 باید جمع پایه داشته باشی 👶🧒👱🧑‍🦰 👨‍🦳👩‍🦰🧑‍🦱🙍
    💛💛💛💛💛💛💛💛💛

  2. Avatar بازیواره

    به به ،عجب بازی خیلی خوبه 💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه