کاپوچین یا دست چین؛ کدام بازی چیدمان را بخریم؟

۱۷ مرداد ۱۴۰۱

در این ویدیوی کوتاه جدید بررسی بازی‌های فکری، آرین به مقایسه‌ی کوتاه و مختصر دو بازی «کاپوچین» و «دست‌چین» می‌پردازد. آرین مشخصه‌ها و قیمت هر دو را کنار هم قرار می‌دهد و کیفیت آن‌ها را هم با یکدیگر مقایسه می‌کند. اگر می‌خواهید یکی از این دو بازی هم‌سبک را بخرید، پیشنهاد می‌کنیم این ویدیوی جدید آرین را ببینید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

هر دو بازی کاپوچین و دست‌چین، کاملا یکسان هستند. در هر دو باید تعدادی کارت و لیوان را روی میز بچینید و سریع با آن‌ها بازی کنید. همه چیز بازی‌ها یکسان است، اما کیفیت ساختشان کاملا با هم فرق می‌کند. در این ویدیوی کوتاه، آرین به خوبی نکات مثبت و منفی هر دو بسته را نشان می‌دهد.

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی با دو بازی «کاپوچین» و «دست‌چین» و مقایسه‌ی دو بسته‌ی متفاوت آن‌ها، ویدیوی بالای آرین را ببینید. آرین هم‌چنین قبلا بازی کاپوچین را بررسی هم کرده است که در ویدیوهای قدیمی او قابل مشاهده است.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه