از حسابداری تا مبل‌سازی؛ بهره‌گیری از ویترین مجازی برای فروش بیشتر

تازه از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده بود و دنبال یک کار اداری می‌گشت. او می‌خواست درآمدی داشته باشد اما تجربه چندانی هم نداشت. برای شروع تصمیم گرفت به عنوان حسابدار در یک کارگاه مبل‌سازی مشغول به کار شود اما این تصمیم او را به دنیای چوب نزدیکتر کرد و این زندگی جدید‌، معنای همه چیز را برایش تغییر داد و قدم در مسیر جدیدی گذاشت.

عبدالمطلب ارزانی به قدم گذاشتن در این مسیر جدید ایمان داشت و زیستن در دنیای چوب و نجاری را به عنوان آینده‌اش تصویر می‌کرد. کار کردن برای داشتن درآمد، حالا با رنگ و بوی عشق و علاقه کار ترکیب شده بود.

او در ابتدا نه سرمایه کافی برای شروع کار داشت و نه تجهیزاتی برای تولید اثر. چند دستگاه نجاری را به صورت قسطی خریداری کرده بود، بنابراین بزرگ‌ترین ریسک زندگی‌اش را پذیرفت و کارش را با همان دستگاه‌ها شروع کرد. او به تدریج تعداد کارهای تولیدی‌اش را افزایش دارد و بالاخره به مرحله چالش‌بر‌انگیز، یعنی فروش کارها رسید. عبدالمطلب برای فروش بیشتر آثارش، تحقیقات بیشتری انجام داد و به این نتیجه رسید که علاوه بر فروش سنتی، می‌تواند روی ویترین‌های مجازی هم برای دسترسی به مخاطبان بیشتر حساب باز کند؛ و درست همینجا بود که برند یاسین متولد شد.

از شما دعوت می‌کنیم داستان موفقیت و سختکوشی عبدالمطلب ارزانی، نجار شهرستان آق‌قلا از استان گلستان را تماشا کنید.دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما