بررسی کالسکه دلیجان مدل هیرو؛ زیبا و خوش‌ساخت

۱۲ بهمن ۱۴۰۰ | ۲۰:۰۰ ۲۲ بهمن ۱۴۰۰

در بین وسایلی که به عنوان سیسمونی و لوازم کودک قبل از تولد او تهیه می‌شوند، کالسکه از ضروری‌ترین آن‌هاست. کالسکه در سال‌های ابتدایی زندگی کودک به شما به عنوان والدین کمک می‌کند تا راحت‌تر اوقات لذت‌بخشی را همراه کودک در بیرون از خانه بگذرانید و این موضوع هم برای شما و هم برای کودک اهمیت زیادی دارد. در این ویدیو کالسکه دلیجان مدل هیرو را بررسی کردیم. با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

کالسکه دلیجان مدل هیرو از پلاستیک فشرده و محکم و جنس اسکلت اصلی آن از پروفیل فلز ساخته شده است. وزن این کالسکه حدود ۱۰ کیلوگرم است و تمام بخش‌های آن به رنگ مشکی کار شده است. این کالسکه قابل تبدیل سیت به کریکات است. داخل  پارچه‌ی کالسکه برای استحکام بیشتر از چوب استفاده شده است و این وسیله تحمل وزن تا ۱۸ کیلوگرم را دارد و تا ۴ سالگی قابل استفاده است.

یک تشکچه‌ی نرم در این کالسکه تعبیه شده است که برای پوست لطیف و حساس کودکان مناسب است. این تشکچه به راحتی جدا می‌شود و قابل شست‌وشو است. کمربند این کالسکه پنج نقطه‌ای است و دو طرف آن پد نرم کار شده است تا فشاری به بدن کودک وارد نکند.

چرخ‌های جلویی این کالسکه‌ی دلیجان کوچک‌تر و چرخ‌های عقبی بزرگ‌تر هستند و نصب راحتی دارند. روی چرخ‌های جلو قفل کار شده است تا جلوی چرخش ۱۸۰ درجه‌ی آن‌ها را بگیرد. یک پدال هم برای قفل کردن چرخ‌های عقب دارد که باعث ثابت ماندن کالسکه می‌شود. یک سبد زیر کالسکه طراحی شده است که برای وسایل کودک و مادر قابل استفاده هستند.

برای بررسی بهتر کالسکه دلیجان مدل هیرو شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما