بررسی شارژر فندکی باسئوس CCMLC20C؛ بسیار کوچک و پرسرعت

شارژرهای فندکی طرفداران پروپاقرص زیادی پیدا کرده‌اند زیرا زمانی که مشغول رانندگی هستید، می‌توانید به راحتی گوشی یا تبلت خود را به آن وصل کنید تا دیگر هیچوقت بدون شارژ نمانید. باسئوس چندین مدل شارژر فندکی باکیفیت راهی بازار کرده و در این ویدیو به یکی از همین مدل‌ها به نام شارژر فندکی باسئوس CCMLC20C می‌پردازیم.

شارژر فندکی باسئوس مدل CCMLC20C

در بدنه‌ی این شارژر دو پورت USB-C و USB-A دیده می‌شود که اگر یکی از آن‌ها مورد استفاده قرار بگیرد، می‌توانید از سرعت شارژ بسیار خوب ۴۵ وات بهره‌مند شوید. اگر هم هر دو پورت مورد استفاده قرار بگیرد، مجموع سرعت دریافتی به ۵۰ وات می‌رسد. بدنه‌ی استفاده شده برای این شارژر کیفیت خیلی خوبی دارد و در ضمن باید به بهره‌گیری از یک نمایشگر هم اشاره کنیم که بعد از اتصال به گوشی، به صورت چرخشی ولتاژ برق ورودی، ولتاژ برق خروجی و آمپر خروجی را نمایش می‌دهد.

شارژر فندکی باسئوس CCMLC20C از فناوری‌های مهم مربوط به شارژ سریع مانند PD و Quick Charge 4 هم پشتیبانی می‌کند و بنابراین هیچ نوع آسیبی به گجت‌های شما نمی‌رساند و به طور کاملا ایمن آن‌ها را شارژ می‌کند. البته همراه با این شارژر هیچ کابلی ارائه نمی‌شود و کابل‌های موردنظر را باید به طور جداگانه تامین کنید.

روی هم رفته اگر دنبال یک شارژر فندکی پرسرعت برای گوشی و تبلت خود هستید، شارژر فندکی باسئوس CCMLC20C یکی از گزینه‌های بسیار خوب است که حدود ۸۴ درصد از خریداران این محصول در دیجی‌کالا، خرید آن را به دیگر کاربران توصیه کرده‌اند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما