بردگیم قرن: شگفتی‌های شرقی؛ جذاب‌ترین قسمت سه‌گانه از نظر بازیکنان

۱۲ خرداد ۱۴۰۰

امروز قصد داریم قسمت دوم از سه‌گانه بازی‌های قرن را بررسی کنیم؛ بردگیم قرن: شگفتی‌های شرقی (Century: Eastern Wonders) که از نظر اکثر بازیکنان بردگیم، بهترین قسمت از این سه‌گانه است و آن را به عنوان یک بازی با قوانین ساده اما سطح بالا می‌شناسند.

خرید محصول از دیجی‌کالا

در این قسمت از بازی هم شما نقش تاجران ادویه را دارید، با این تفاوت که این بار تجارت خود را گسترده‌تر می‌کنید و ادویه‌ها که سرمایه‌های شما هستند را از طریق کشتی به سرزمین‌های مختلف برده و در آنجا خرید فروش انجام می‌دهید.

بردگیم قرن: جاده‌ی ادویه؛ مکانیزم‌های جذاب در کنار قوانین ساده

بازیکنان در هر نوبت می‌توانند کشتی خود را به یکی از کاشی‌های مجاور منتقل می‌کنند و یکی از اکشن‌های تعریف شده در بازی را انجام دهند که شامل بازار، بندر و برداشت می‌شود. در اکشن بازار بازیکنان نیاز به یک پایگاه از همان ردیف ادویه‌ی مشخص شده روی کاشی دارند تا بتوانند به مبادله بپردازند. در اکشن بندر بازیکنان می‌توانند با پرداخت ادویه‌های مشخص شده، یک کارت امتیاز را برای خود بردارند و در اکشن برداشت هم بازیکنان می‌توانند ادویه‌ای از بانک ادویه‌ها برداشته و در دسته‌ی ادویه‌های خود قرار دهند. دور آخر بازی زمانی است که هر کدام از بازیکنان بتوانند کارت امتیاز چهارم خود را به دست بیاورند.

برای آموزش‌ بیشتر و آشنایی با قوانین بردگیم قرن: شگفتی‌های شرقی پیشنهاد می‌کنیم این ویدیوی جذاب را از دست ندهید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. Avatar محمد

  تجربه دارم که نظرم رو منتشر نمی کنید چون جرات نقل انتقادها رو ندارید ولی

  آموزشهاتون خیلی غیر مفهوم هست و واقعا در ویدئو های شما داره زبان فارسی فراموش میشه …
  تایم
  اکشن
  تایل
  و…

  چرا دارید با زبان مادری خودتون می جنگید ؟!

 2. Avatar محمد طاها مصطفوی بهفر

  سلام ممنون بابت این بازی های خوبی که معرفی میکنید ممنون میشم اگه آموزش کامل هر بازی رو بدید و آموزش روهم خودتون بدید صدای اون شخص مناسب bord game نیست

 3. Avatar Sajad

  سلام آقای ترمیمی
  خسته نباشید
  خیلی ممنون بابات معرفی این بازی های خوب که من رو با این دنیا فوق العاده آشنا کردید
  یه درخواست داشتم و اون هم این است که قسمت هم در رابطه با بازی (تش کالار) بزارید، چون واقعا از بعد برنامه عید شما منتظر یه برنامه در رابطه با اون هستم

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه