بررسی بردگیم جاده‌ی ادویه؛ معامله‌ی تاریخی

۲۹ آبان ۱۴۰۱

در بررسی این هفته‌ی هامون از بازی‌های تخته‌ای، با یک بازی استراتژی جذاب طرف هستیم. سری بازی‌های «قرن» (Century) هر کدام به اتفاقات یک قرن می‌پردازند و اولین نسخه‌ی آن به نام «جاده‌ی ادویه» (Spice Road) به جاده‌ی ابریشم معروف می‌پردازد. بازی‌کننده‌ها در نقش تاجر ادویه قرار می‌گیرند و با یکدیگر برای تبادل کالا و درآمدزایی رقابت می‌کنند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

هر بازی‌کننده در بازی جاده‌ی ادویه رهبر یک کاروان تجاری است. در هر نوبت، بازی‌کننده‌ها می‌توانند یکی از چهار حرکت اصلی بازی را انجام دهند: با استفاده از کارت بازار یک خط تجاری برای خود تاسیس کنند، با کارت‌های دست خود ادویه بخرند یا بفروشند، اعمالی که روی یک کارت نوشته شده است را انجام دهند یا هیچ کاری انجام ندهند و استراحت کنند که با این کار کارت‌های بازی شده‌ی خود را پس می‌گیرند.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالای هامون را برای بررسی برد گیم جاده‌ی ادویه ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه