بررسی محلول تقویت کننده مژه سریتا؛ کمک به رشد طبیعی مژه‌ها

۴ دی ۱۴۰۱

داشتن مژه‌هایی بلند و پرپشت، باعث زیباتر و جوان‌تر به نظر رسیدن چهره می‌شوند و در عین حال جذابیت چشم‌ها را هم دوچندان می‌کنند. در این ویدیو قصد داریم محلول تقویت کننده مژه سریتا مدل Eyelash را به شما معرفی کنیم که می‌تواند به رشد طبیعی و زیباتر شدن مژه‌های شما کمک کند. برای آشنایی بیشتر با این محصول در ادامه با ما همراه باشید.

محلول تقویت کننده مژه سریتا مدل Eyelash Lotion حجم 7 میلی لیتر

راه‌حل ما برای داشتن مژه‌های زیباتر، استفاده از ریمل و مژه‌ی مصنوعی است که نتیجه‌ی کوتاه‌مدتی دارند، اما محلول تقویت کننده مژه سریتا می‌تواند در درازمدت نتیجه‌بخش باشد. این محصول پرفروش از یک برند ایرانی است و باعث تقویت، افزایش رشد، استحکام بخشیدن به فولیکول مژه‌ها و آبرسانی به آن‌ها می‌شود.

این محلول ضدالتهاب و ضدخارش است. محلول سریتا حاوی ترکیباتی است که در کنار هم باعث افزایش رشد مژه می‌شوند. در ادامه این ترکیبات را بررسی می‌کنیم:

  • بیماتوپراست که باعث رشد و ضخیم شدن مژه‌ها می‌شود.
  • شبدر قرمز با خاصیت آنتی‌اکسیدانی که باعث افزایش گردش خون در ریشه‌ی مژه‌ها می‌شود.
  • نیاسین آمید با خاصیت آبرسانی و کاهش تبخیر آب و تنظیم رنگدانه‌سازی
  • ویتامین B5 و B7

برای بررسی بهتر محلول تقویت کننده مژه سریتا مدل Eyelash، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه