بررسی بردگیم رگناروک؛ ارباب زمین و دریا

بازی تخته‌ای رگناروک، بازی‌کننده‌ها را در نقش جادوگرانی قرار می‌دهد که می‌خواهند کنترل زمین و دریا را به دست بگیرند. بازی‌کننده‌ها هر دست باید با تکان دادن زمین، منطقه‌ی تحت سلطه‌ی خود را بزرگتر کنند تا بیشترین حجم را اشغال کرده باشد و نهایتا برنده‌ی بازی شوند. هامون امروز به بررسی و آموزش قوانین بازی رگناروک پرداخته است که نسخه‌ای بومی‌سازی شده از بازی Chartae است.

بازی فکری مزدیسنا مدل راگناروک

بازی به این شکل است که یک بازی‌کننده در نقش جادوگر دریا و یک بازی‌کننده در نقش جادوگر زمین قرار می‌گیرد. هر نوبت، بازی‌کننده‌ها باید دو قطعه از تخته‌ی سه در سه بازی را تکان دهند تا بیشترین سطح از زمین یا آب را به نفع خودشان اشغال کند. با این حال، تکان دادن قطعه‌های تخته‌ی بازی قوانین خاصی دارد که پیچیدگی‌های مختلف به‌وجود می‌آورد.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم رگناروک (با اسم اصلی Chartea) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما