بررسی بازی کارتی چینگو؛ کارت‌هایی که شکل‌های مختلف به‌خود می‌گیرند

بازی کارتی «چینگو» روندی ساده و بیشتر مناسب کودکان دارند. بازی‌کنند‌ه‌ها باید طی این بازی با استفاده از اشکال مختلف، یک شکل که از آن‌ها ساخته شده است را بسازند و این کار را سریعتر از دیگر رقبا انجام دهند. نگین در بررسی خود از اسباب‌بازی‌های مختلف، امروز سراغ چینگو رفته است.

بازی فکری زینگو مدل چینگو

بازی به این شکل انجام می‌شود که در ابتدا تعدادی کارت شامل شکل‌های مختلف به بازی‌کننده‌ها داده می‌شود. سپس یک کارت الگو وسط قرار داده شده و حالا بازی‌کننده‌ها باید با شکل‌هایی که در اختیار دارند، آن تصویر را بسازند. اولین بازی‌کننده که پنج تصویر را سریعتر از بقیه بسازد، برنده‌ی بازی است.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی بازی فکری چینگو ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما