بررسی ساختنی چینوساز مدل تابا؛ سرگرمی جالب با قیمت مناسب

۱۸ خرداد ۱۴۰۱

بازی ساختنی یا همان لگوسازی، یکی از بازی‌های بسیار جذابی است که برای سرگرم شدن با آن لازم نیست حتما کودک باشید! در این ویدیو بازی ساختنی چینوساز مدل تابا را بررسی می‌کنیم که یک محصول ایرانی بوده و با قیمت مناسبی می‌توانید آن را تهیه کنید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این مجموعه شامل ۲۲۰ قطعه‌ی پلاستیکی بوده که از رنگ‌های شاد و جذاب با کیفیت قابل قبولی تشکیل شده است. تکه‌های این ساختنی طراحی شبیه به پازل دارند و از ۴ جهت به یکدیگر متصل می‌شوند. قابلیت چرخش و همچنین اشکال مختلف این ساختنی که شامل مثلث، مربع و مستطیل باریک می‌شود، به کودک شما این اجازه را می‌دهد که بتواند با کنار هم گذاشتن این قطعات، شکل‌های زیادی را طراحی کند.

وزن هر کدام از این قطعات بسیار سبک است. همچنین وصل کردن و جدا کردن قطعات از هم بسیار آسان بوده و نیاز به فشار آوردن زیادی نیست. همراه این مجموعه دفترچه‌ی راهنما وجود ندارد؛ اما روی جعبه‌ی آن تصویر چند شکل مختلف وجود دارد که فرزند شما می‌تواند از آن‌ها ایده بگیرد.

برای بررسی دقیق‌تر ساختنی چینوساز مدل تابا، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه