لوسیون پاک کننده آرایش چشم سینره مدل Micellar water

برای داشتن پوستی سالم‌تر و زیباتر مهم است که همیشه در پایان روز آرایشتان را به خوبی تمیز کرده و پاک کنید و روتین پوستی‌تان را رعایت کنید. شوینده‌های صورت به اندازه‌ی کافی برای پاک کردن عمقی آرایش صورت قوی نیستند و برای این کار باید قبل از شست‌وشو از یک میسلار واتر مناسب استفاده کنید. در این ویدیوی تلنت قصد داریم لوسیون پاک کننده آرایش چشم سینره مدل Micellar water را به شما معرفی کنیم.

لوسیون پاک کننده آرایش چشم سینره حجم 120 میلی لیتر

این لوسیون ۱۲۰ میلی‌لیتر حجم داشته و تولید شده توسط برند ایرانی سینره است. این پاک کننده‌ی آرایشی بر اساس تکنولوژی میسلار واتر ساخته شده که بدون تحریک کردن پوست حساس دور چشم، مواد آرایشی و آلودگی‌های محیطی را به راحتی و بدون نیاز به فشار و سایش از روی پوست پاک می‌کند. برای استفاده از این لوسیون کافیست مقداری از آن را روی کمی پنبه یا پد سکه‌ای بریزید و بعد به راحتی آرایش چشم را پاک کنید. از شکوفه‌ی گیلاس در ترکیبات این محصول استفاده شده که با خواص مرطوب کنندگی و آرامش‌بخشی باعث لطافت پوست دور چشم می‌شود.

برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با لوسیون پاک کننده آرایش چشم سینره مدل Micellar water، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما