بررسی تونر صورت سینره مدل Fresh؛ مناسب انواع پوست

یکی از مهم‌ترین لوازم مراقبتی از پوست، تونر است. شوینده‌های صورت به اندازه‌ی کافی برای از بین بردن تمامی آلودگی‌های پوست قوی نیستند؛ بنابراین بهتر است بعد از شست‌وشوی صورت، از تونر استفاده کنید تا هم پوستتان به صورت عمقی تمیز و پاکسازی شود و هم pH پوستتان تنظیم شود. در این ویدیو از سری ویدیوهای تلنت قصد داریم تونر صورت سینره مدل Fresh را به شما معرفی کنیم.

تونر صورت سینره مدل Fresh حجم 150 میلی لیتر

فرقی نمی‌کند که پوست شما چرب، معمولی یا خشک باشد؛ در هر صورت این تونر برای انواع پوست طراحی شده و همه می‌توانند از آن استفاده کنند. با این تونر می‌توانید مرحله‌ی آخر پاکسازی پوست خود را تکمیل کنید و تمام ذرات آلودگی و لوازم آرایش که در پوست شما باقی مانده است را پاک می‌کنید. این محصول با به کار گیری عصاره‌ی گیاهی و اسانس‌های مختلف، در عین حال که پوستتان را کاملا تمیز و شفاف می‌کند، منافذ پوست را هم می‌بندد تا از ورود آلودگی‌ها و ذرات معلق به لایه‌های زیرین پوست جلوگیری کند. همچنین این تونر باعث بهبود متابولیسم سلول‌های پوستی شده و شادابی پوست را افزایش می‌دهد.

برای بررسی بهتر تونر صورت سینره مدل Fresh و آشنایی بیشتر با جزئیات ساخت آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

روتین پوستی


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما