بررسی کیت آموزشی کلیک ربات پرنده؛ با دایناسور‌ها ربات پرنده بساز!

اسباب بازی‌های ساختنی می‌توانند ساعت‌ها کودکان و نوجوانان را سرگرم کنند و علاوه بر پرورش خلاقیت آن‌ها، آموزنده هم هستند. حالا اگر همین اسباب بازی‌های ساختنی با علم رباتیک ترکیب شوند و حاصل کار وسیله‌ای باشد که می‌تواند عملکرد‌های حرکتی مختلفی هم داشته باشد، همه چیز هیجان‌انگیز‌تر و البته آموزنده‌تر می‌شود. در این ویدیو به سراغ یکی از همین اسباب بازی‌ها رفته‌ایم پس با ما همراه باشید تا کیت آموزشی مدل کلیک ربات پرنده را باهم جعبه‌گشایی و بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

کیت آموزشی مدل کلیک ربات پرنده ساخت ایران است و قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای دارد. این کیت شامل ۱۴۴ قطعه‌ی پلاستیکی در شکل‌ها و رنگ‌های مختلف است؛ همچنین دو قطعه‌ای پلاستیکی به اسم «ابزار کلیک» هم دارد که برای باز و بسته کردن قطعات از آن استفاده می‌شود. داخل جعبه‌ی این محصول یک دفترچه‌ی راهنما وجود دارد که نحوه‌ی ساخت دایناسور‌ها و ربات پرنده را مرحله به مرحله آموزش می‌دهد.

با قطعات کیت آموزشی مدل کلیک ربات پرنده می‌توان ۴ عدد دایناسور مختلف ساخت که قطعات هر کدام از آن‌ها روی یک صفحه‌ی بازی قرار داده شده است. قطعات این دایناسور‌ها بعد از اتصال به هم، قابلیت حرکت و چرخش دارند و می‌توان با تغییر شکل‌شان، این دایناسورها را به یک ربات پرنده تبدیل کرد.

برای آشنایی بیشتر با کیت آموزشی مدل کلیک ربات پرنده شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما