افسانه‌ی میمون مست؛ بررسی بازی کوکوناتس

۱۱ خرداد ۱۴۰۱

هامون در بررسی این هفته‌ی بازی‌های تخته‌ای خود، سراغ یک بازی جالب و متفاوت رفته است. بازی نارگیل‌ها چندان نیاز به فکر کردن و یادگیری قوانین عجیب و غریب ندارد و بیشتر به درد مهمانی‌هایی می‌خورد که افراد در آن‌ها چندان توانایی فکر کردن و انجام بردگیم‌های پیچیده را ندارند. هامون این هفته به بررسی بازی «نارگیل‌ها» (Coconuts) می‌پردازد که یک بازی جذاب در سبک پرتاب کردن است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی بسیار ساده است. تعدادی فنجان روی صفحه قرار می‌دهید و نوبت به نوبت، نارگیل‌هایی را به سمت لیوان‌ها می‌اندازید. اگر نارگیل به داخل لیوان خودتان بیافتد، امتیاز می‌گیرید و اگر داخل لیوان یک بازی‌کن دیگر، آن لیوان را به صفحه‌ی خود می‌آورید.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی جدید هامون برای بررسی بازی نارگیل‌ها را ببینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه