آسیاب دستی قهوه چه تاثیری بر روی طعم قهوه می‌گذارد؟

برای درست کردن قهوه لازم است تا قهوه را با درجه‌ی متناسب به نوع قهوه و دستگاهی که دارید، قهوه‌ی خود را آسیاب کنید. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم اهمیت آسیاب دستی قهوه را با شما بررسی کنیم و مزایای آن را به شما بگوییم، با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اگر شما گران‌ترین و بهترین قهوه و حتی بهترین دستگاه قهوه‌ساز را داشته باشید، اگر آسیاب خوب یا درجه‌ی آسیاب خوبی نداشته باشید، دستگاه شما نمی‌تواند قهوه‌ی خوبی را برای شما درست کند.

اگر به طور کلی بخواهید درباره‌ی درجه‌ی آسیاب بدانید، درجه‌ی مناسب آسیاب برای قهوه‌ی ترک به ریز بودن آرد، برای اسپرسو به ریز بودن دانه‌های نمک و برای قهوه‌های دمی با توجه به نوع دم‌آوری شما، به ریز بودن دانه‌های شکر و حتی درشت‌تر نیاز دارید.

برای نوشیدن یک فنجان قهوه‌ی خوب، بهتر است تا قهوه را همان موقع آسیاب کنید؛ زیرا تقریبا چند دقیقه بعد از آسیاب ۶۰ الی ۷۰ درصد عطر قهوه از بین می‌رود. در مجموع اگر طرفدار قهوه‌ی اسپرسو هستید می‌توانید از آسیاب‌های خانگی و برای قهوه‌های دمی می‌توانید از آسیاب‌های دستی استفاده کنید

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما