بررسی جذوه؛ وسیله‌ای عالی و کلاسیک برای تهیه‌ی قهوه ترک

۲۶ مرداد ۱۴۰۱

اگر از طرفداران قهوه باشید، احتمالا می‌دانید که برای تهیه‌ی هر نوع قهوه، فنون مختلف و ابزار و دستگاه‌های خاصی مورد نیاز است. معمولا هر کشوری هم یک روش به خصوصی برای آماده کردن قهوه دارد؛ برای مثال، فرنچ‌پرس یک روش رایج برای تهیه‌ی قهوه در فرانسه است. یکی از روش‌های محبوب و پرطرفدار برای تهیه‌ی قهوه در ایران، ترکیه و خاورمیانه، با استفاده از دستگاه جِذوه است. در این ویدیو قصد داریم جذوه و کاربردهای آن را با شما بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در این قسمت از معرفی ابزارهای کاربردی، نوبت به جذوه می‌رسد. جذوه یک ابزار دم‌آوری خیلی قدیمی است که در قرن ۱۵ اختراع شده بود که حدود ۶۰۰ سال پیش از کشورهای عربی وارد عثمانی شد.

جذوه تقریبا در خانه‌ی اکثر ایرانی‌ها پیدا می‌شود. این ابزار یک وسیله برای دم کردن قهوه‌ی ترک، شیرقهوه و جوشاندن شیر استفاده می‌شود. جذوه انواع مختلف و جنس ساخت بسیار متنوعی دارد؛ از فولاد ضدزنگ، برنج، مس و آلومینیوم بگیرید تا شیشه‌ای. اما بهترین نوع آن جنس مسی و برنجی است.

جذوه‌ها دسته‌های بلندی دارند که باعث می‌شود در هنگام کار کردن با آن از سوختن دست‌هایتان جلوگیری کنید. همچنین این وسیله‌ها سایزبندی هم دارند که به طور کلی جذوه‌های کوچک کار راه‌انداز هستند و قهوه‌ی بهتری را برای شما آماده می‌کنند.

برای بررسی دقیق‌تر و کامل‌تر جذوه، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه