بررسی چاقو و تبر سفری کلمبیا مدل Kariz؛ بادوام و خوش‌دست

تبر از ابزارهای اولیه است که انسان چندین هزار سال است که از آن برای قطع درختان و خرد کردن چوب، همچنین یک ابزار دفاعی استفاده می‌کند. تبرهای اولیه سری سنگی و دسته‌ی چوبی داشتند اما پس از آن تبرهایی از جنس مس، برنج و آهن هم ساخته شده است که دوام و استحکام بیشتری دارند. در کنار تبر چاقو هم ابزاری است که برای درست کردن غذا، ابزار دفاع و… استفاده می‌شود. در این ویدیو چاقو و تبر سفری کلمبیا مدل Kariz را با هم بررسی می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

چاقو و تبر سفری کلمبیا مدل Kariz طراحی مینیمال و مدرنی دارد. رنگ این ابزارها مشکی مات است و برند کلمبیا به رنگ سفید روی آن‌ها نقش بسته است. تبر و چاقو هرکدام یک کیف محافظ چرمی دارند. روی کیف چاقو و تبر یک قلاب برای آویزان کردن یا متصل کردن به کمربند وجود دارد. ورن تبر ۸۰۰ گرم، وزن چاقو ۳۶۰ گرم است که در مجموع ۱/۶ کیلوگرم می‌شود.

طول تبر ۴۱ سانتی‌متر است که طول تیغه ۱۶ سانتی‌متر از این مقدار است و قطر تبر ۱ سانتی‌متر است. طول چاقو هم ۱۷ سانتی‌متر و تیغه‌ی آن ۲۰ سانتی‌متر است. دسته‌های این دو ابزار از چوب‌ ساخته شده با پیچ به هم محکم شده‌اند. تیغه‌های چاقو و تبر از فولاد آب‌دیده با سختی ۵۲ راکور ساخته شده است که ضدزنگ و کُند نشدنی است.

برای بررسی بهتر چاقو و تبر سفری کلمبیا مدل Kariz، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. حسین

    اینجا کجاست میرید

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما