بررسی میکروفون استودیویی کامیکا STM01؛ در حد بهترین‌ها

اگر به دنبال خرید میکروفون استودیویی باکیفیتی هستید، توصیه می‌کنیم این ویدیو را از دست ندهید. در این ویدیو میکروفون استودیویی کامیکا STM01 را بررسی می‌کنیم که کیفیت بسیار خوبی دارد و برای کارهای مختلف یک گزینه‌ی مناسب محسوب می‌شود.

میکروفن استودیویی کامیکا مدل STM01

درون جعبه‌ی این میکروفون یک کاور پارچه‌ای، یک شاک مانت نسبتا بزرگ، یک پاپ فیلتر فلزی با فریم پلاستیکی و خود میکروفون دیده می‌شود. میکروفون استودیویی کامیکا STM01 بدنه‌ی تمام فلزی دارد و نسبتا سنگین محسوب می‌شود. بدنه‌ی باکیفیت آن خاص است و برای ساخت آن توجه زیادی به جزئیات نشان داده شده است. برای بهره‌گیری از این میکروفون، باید آن را از طریق کابل XLR به کارت صدا وصل کنید. بنابراین انرژی موردنیاز این میکروفون از طریق همین کابل تامین می‌شود.

میکروفون استودیویی کامیکا STM01 از الگوی قطبی کاردیوید استفاده می‌کند و این یعنی به زبان ساده صدا را از بخش جلویی دریافت می‌کند. بخش جلویی این میکروفون هم همان قسمتی است که لوگوی کامیکا دیده می‌شود. اعداد و ارقام این میکروفون قابل توجه هستند و از کیفیت بالای آن خبر می‌دهند. بنابراین برای کارهای مختلفی مانند ضبط وکال، ضبط صدای ساز و حتی ویدیوهای ASMR استفاده کرد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های میکروفون استودیویی کامیکا STM01، سلف‌نویز بسیار پایین آن است و به همین خاطر مورد توجه زیادی قرار گرفته است.

با توجه به تمام این مشخصات، این میکروفون‌ در بین رقبای خود، یکی از بهترین‌ها به حساب می‌آید. بنابراین اگر می‌خواهید یک میکروفون استودیویی باکیفیت را خریداری کنید، توصیه می‌کنیم این مدل را هم در نظر بگیرید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 



برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. محمد

    میکروفون یک کالای تخصصی است و باید توسط متخصص و کارشناس خبره صدابرداری بررسی بشه. این بررسی اعتبار ندارد.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما