مقایسه‌ی صابون ابرو و ژل ابرو؛ کدام محبوب‌تر است؟

۱۸ آبان ۱۴۰۱

ابروهای لیفت شده یکی از ترندهای آرایشی هستند که طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده‌اند و برای مدت زیادیست که در لیست ترندهای برتر قرار دارند. ابروهای رو به بالا یا لیفت شده، چهره‌ای مرتب‌تر و کشیده‌تر به شما می‌دهند. برای لیفت کردن ابروهایتان لازم نیست تا حتما به سالن‌های آرایشی بروید و با لوازمی مانند صابون یا ژل ابرو می‌توانید این کار را انجام دهید. در این ویدیو قصد داریم صابون و ژل ابرو را باهم مقایسه و ویژگی‌هایشان را بررسی کنیم.

مشاهده محصولات آرایش ابرو در دیجی‌کالا

اصطلاح صابون ابرو را این روزها خیلی می‌شنوید؛ زمانی که صابون را روی ابروهایتان بزنید، ظاهری کاملا آراسته پیدا می‌کنید که می‌تواند برای زمان زیادی در طول روز دوام داشته باشد. در حین خرید صابون ابرو حتما دقت کنید که حاوی گلیسیرین باشد تا ابروهایتان دچار سوزش نشود و حالت خود را حفظ کند. از آن‌جایی که پوست ما خاصیت اسیدی دارد، بهتر است برای خرید صابون ابرو مدلی را انتخاب کنید که خاصیت قلیایی کمتری داشته باشد.

ژل ابرو مانند ریمل مژه عمل می‌کند که با فرم دادن و لیفت کردن ابروها برای مدت زمان کوتاه‌تری (نسبت به صابون ابرو) به آن‌ها نظم می‌دهد. صابون ابرو با خاصیتی که دارد می‌تواند برای مدت زمان طولانی‌تری به ابروها و حتی موهای پرزی فرم دهد و آن‌ها را خوش‌حالت کند، اما ممکن است بعد از چند ساعت روی ابروهایتان سفیدک ببینید و اگر ابروهایتان چرب باشد یا تمیز نباشد،‌ قطعا این مورد را مشاهده خواهید کرد.

برای مقایسه‌ی کامل‌تر صابون و ژل ابرو، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه