رقابت بر سر فضا؛ حکمران آینده‌ی فضا کیست؟

۸ دی ۱۴۰۰

رقابت بر سر فضا موضوع جدیدی نیست. در واقع رقابت بر سر حکمرانی فضایی پس از جنگ جهانی دوم و در دورانی موسوم به «جنگ سرد» شروع شد که دولت‌های آمریکا و شوروی برای فتح کره‌ی ماه، مسابقه‌ی تنگاتنگ و نفسگیری داشتند که در سال‌های کنونی، این مسابقه‌ و رقابت بیشتر شکل همکاری به خود گرفته است.

سال‌های سال، این رقابت و همکاری میان دولت‌های ابرقدرت دنیا وجود داشت. اما امروزه این شرکت‌های خصوصی هستند که با سرمایه‌های کلان، و با اهداف بلندپروازانه و جاه‌طلبانه‌ خود در تلاش و کوشش‌اند که خانه‌‌ی دومی برای زندگی بشر در جایی به غیر از زمین پیدا کنند.

ایلان ماسک با اسپیس اکس، جف بزوس با بلو اریجین و ریچارد برانسون با ویرجین گلکتیک سه چهره‌ی شاخص رقابت آینده‌ی بشر بر سر فضا هستند و هر کدام ایده‌های بلندپروازانه‌ای در سر می‌پرورانند. اما کدام‌ یک در نهایت می‌توانند به فرضیات و تئوری‌های خود جامه‌ی عمل بپوشانند و آینده‌ی بشر در فضا را ترسیم کنند؟

در این ویدیو به همین موضوع پرداخته‌ایم. پس از شما دعوت می‌کنیم که حتما به تماشای ویدیو بنشینید و نظرتان را با ما در میان بگذارید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar ArminH

    خیلی خوب بود. لطفا ویدیو های بیشتری بسازید.ممنون.

loading...
بازدیدهای اخیر
دسته های اخیرا بازدید شده
X