بررسی ربات کنترلی مدل تبدیل شونده؛ یک اسباب‌بازی هیجان‌انگیز

۱۷ خرداد ۱۴۰۱

در این سری ویدیوهای تلنت به جعبه‌گشایی و بررسی انواع بازی‌های کودکان می‌پردازیم. در این ویدیو یک ربات کنترلی با قابلیت‌های جالب را انتخاب کردیم. با ما همراه باشید تا ربات کنترلی مدل تبدیل شونده را جعبه‌گشایی و بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ربات کنترلی مدل تبدیل شونده و ریموت‌کنترل همراه آن از پلاستیک ABS ساخته شده‌اند. وزن این ربات حدود ۷۵۰ گرم است و ساخت کشور چین است. زیر پای ربات چرخ‌هایی تعبیه شده است که با کمک آن‌ها حرکت می‌کند. دکمه‌ی سیاه رنگ خاموش و روشن پشت ربات قرار گرفته است.

از قابلیت‌های جالب این ربات می‌توان به حرکت به سمت جلو و عقب به دو حالبت راه رفتن و اسلایدی، گردش به چپ و راست، انجام حرکات نمایشی با موزیک و حرف زدن (که البته اصلا واضح نیست و خیلی کوتاه و کم است) اشاره کرد. قالبیت اصلی این ربات تغییر شکل  دادن است که با زدن دکمه‌ی مخصوص روی ریموت‌کنترل، ربات شکل خود را تغییر می‌دهد. این قابلبت به صورت دیگری هم فعال می‌شود؛ با زدن دکمه‌ی اثر انگشت روی ریموت‌کنترل و قرار دادن انگشت روی قسمت پشت ربات که حسگر تماسی دارد، این قابلیت فعال می‌شود.

همراه این ربات یک کابل شارز USB است که برای شارژ باتری داخل ربات مورد استفاده قرار می‌گیرد. شارژ شدن باتری این محصول حدود ۴ ساعت زمان می‌برد. یک پیچ‌گوشتی کوچک هم همراه این ربات است با آن درب ریموت‌کنترل باز و بسته می‌شود. برای روشن شدن ریموت‌کنترل به دو باتری نیم قلمی نیاز است.

برای بررسی بهتر ربات کنترلی مدل تبدیل شونده شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه