بررسی ابزار آشپزی مدل سالادساز مدل AF1435؛ مناسب آشپزی روزانه

در این ویدیوی تلنت در دسته‌ی خانه و زندگی قصد داریم یک محصول کارآمد برای آشپزی روزانه به شما معرفی کنیم. این محصول در واقع یک خردکن دستی است که علاوه بر خرد کردن مواد، یک همزن و یک آبکش برای گرفتن آب سبزی و میوه هم دارد. در ادامه با بررسی ابزار آشپزی مدل سالادساز مدل AF1435 با ما همراه باشید.

ابزار آشپزی مدل سالادساز مدل AF1435

این خردکن سالادساز از تیغه‌های طبقه‌ای و کشیده‌، همزن مایعات و یک سبد سالاد تشکیل شده است که در قسمت‌های مختلف آشپزی می‌تواند برایتان کارآمد باشد. حجم ظرف این خردکن به نسبت مدل‌های دیگر، برای آشپزی روزانه ایدئال است. یک دکمه‌ی باز و بست روی بدنه‌ی دستگاه تعبیه شده که اهرم را جمع می‌کند. اهرم این سالادساز محکم است و با یک فشار ساده تیغه‌ها با سرعت زیادی می‌چرخند.

هیچ چفتی روی درب محفظه کار نشده است. آبکش این محصول کوچک است، اما به خوبی آب سبزی و میوه‌های شسته شده را می‌گیرد. رنگ و لعاب خوبی برای این خردکن به کار رفته است،‌ اما به عنوان یک خردکن دستی قیمت بالایی دارد

برای بررسی بهتر ابزار آشپزی مدل سالادساز مدل AF1435 و آشنایی بیشتر با کارایی آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما