بررسی ماوس و کیبورد گیمینگ کولر مستر MS110؛ زیبا و مقرون‌ به‌ صرفه

۱ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۹:۳۰ ۱ اسفند ۱۴۰۰

کولر مستر بین گیمرهای حرفه‌ای بسیار شناخته‌شده است و بسیاری ترجیح می‌دهند که ست وسایل گیمینگ‌شان را از این برند انتخاب کنند. به خاطر همین، در این ویدیو به جعبه‌گشایی و بررسی ماوس و کیبورد گیمینگ کولر مستر MS110 رفته‌ایم تا ببینیم که آیا این ست ارزش خرید دارد یا خیر.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ماوس کولر مستر ۷ کلید قابل برنامه‌ریزی دارد، از چراغ‌های RGB بهره می‌برد و وزن آن به ۱۲۲ گرم می‌رسد. این یعنی با ماوس خیلی سبکی مواجه نیستید، و احتمالا این موضوع در کنار امکان تنظیم dpi در چهار حالت مختلف خبر خوبی برای طرفداران بازی‌های شوتر باشد. هر چند، به نظر می‌رسد که این ماوس برای دست‌های کوچک طراحی شده و اگر دست بزرگی داشته باشید امکان دارد خیلی با این ماوس احساس راحتی نکنید.

اما کیبورد ست MS110 به صورت مکانیکال طراحی شده و از نورهای RGB قابل شخصی‌سازی بهره می‌برد. خوشبختانه جنس دکمه‌ها و بدنه‌ی این کیبورد از پلاستیک سخت با کیفیت ساخته شده که این موضوع در کنار ساختار خوب تعبیه شده زیر‌ دکمه‌ها، احساس خوبی هنگام تایپ را به شما منتقل می‌کند.

ست ماوس و کیبورد گیمینگ کولر مستر MS110 را می‌توانید همین حالا و در محدوده‌ی قیمتی ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان از فروشگاه دیجی‌کالا تهیه کنید. برای آشنایی بیشتر با این محصول از شما دعوت می‌کنیم که ویدیوی ما را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما