بررسی جارو فندکی C207؛ هم جارو و هم کمپرسور

۲ مرداد ۱۴۰۱

جارو‌های شارژی و فندکی به دلیل جمع‌و‌جور بودن و وزن پایین، گزینه‌ی مناسبی برای تمیز کردن ماشین محسوب می‌شوند. در این شرایط اگر جارو دو کاره باشد، جذابیت آن هم به طور قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند. در این ویدیو جارو فندکی C207 را بررسی می‌کنیم که هم جارو است و هم کمپرسور.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بدنه‌ی این جارو از پلاستیک ABS ساخته شده که نسبت به ضربه مقاوم است. وزن این دستگاه فقط ۱.۵ کیلوگرم است و به همین خاطر برای استفاده طولانی‌مدت از آن با مشکل روبرو نمی‌شوید. روی دسته‌ی دستگاه یک کلید برای خاموش و روشن کردن دیده می‌شود که با حرکت دادن آن به سمت جلو، جارو روشن می‌‌شود. همزمان با روشن شدن جارو، LED تعبیه شده زیر دسته هم روشن می‌شود.

محفظه‌ی جمع‌آوری زباله به راحتی باز می‌شود و درون آن یک فیلتر هوا قرار دارد. طول کابل این جارو ۴ متر است و در انتهای آن یک فندکی قرار دارد. مانند تمام فندکی‌ها، درون آن یک فیوز محافظ تعبیه شده است. به لطف همین کابل طولانی،  جارو فندکی C207 به تمام چرخ‌های ماشین دسترسی پیدا می‌کند. از لوله خرطومی و نازل‌ها برای مکان‌هایی که دسترسی به آن‌ها سخت‌تر است، استفاده می‌شود.

نازل‌های هم می‌توانند به طور مستقیم به دستگاه وصل شوند و هم از طریق رابط خرطومی. این جارو فندکی به عنوان کمپرسور باد هم می‌تواند انجام وظیفه می‌کند. بر روی این دستگاه یک LCD دیده می‌شود که از طریق آن می‌توانید فشار باد را تنظیم کنید. این کمرپسور می‌تواند لاستیک خالی ماشین را در عرض ۸ دقیقه به ۳۸ PSI برساند.

برای جمع‌بندی باید بگوییم که هنگام خرید هر نوع وسیله‌ای، باید اولویت‌های خود را مشخص کنید. اگر فکر می‌کنید هم به جارو نیاز دارید و هم به کمپرسور باد، این محصول می‌تواند نیازهای شما را در این دو زمینه برطرف کند. البته باید خاطرنشان کنیم کمپرسور این دستگاه قدرت خیلی زیادی ندارد و به همین خاطر برای ماشین‌های شاسی فشار زیادی به آن وارد می‌شود. در حال حاضر با پرداخت حدود ۸۰۰ هزار تومان می‌توانید جارو فندکی C207 را از فروشگاه دیجی‌کالا خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه