هر کدام از براش‌های آرایشی چه کاربردی دارند؟

۲۱ آبان ۱۴۰۱

برای داشتن آرایشی تمیز، بی‌نقص و حرفه‌ای لازم است تا علاوه بر محصولات آرایشی باکیفیت، از براش‌های آرایشی استفاده کنید. در این ویدیو قصد داریم کاربرد و کارکرد درست هر براش آرایشی را به شما بگوییم تا بتوانید راحت‌تر از آن‌ها استفاده کنید؛ پس در ادامه با ما همراه باشید.

مشاهده برس‌ها و تجهیزات آرایشی در دیجی‌کالا

براش‌ها انواع مختلفی دارند و هرکدام تخصصی برای یک بخشی از آرایش هستند. بعضی از براش‌‌ها با داشتن تراکم بالا،‌ مخصوص فید کردن کرم پودر، کانسیلر و کانتور روی صورت هستند. این براش‌ها در عین حال برای استفاده‌های پودری هم مناسب هستند. البته براش‌های زیادی هم وجود دارند که با تراکم پایین‌تر، به طور تخصصی برای استفاده از مواد پودر مثل پودر فیکس رژگونه کاربرد دارند.

براش‌هایی که در سایز کوچک طراحی شده‌اند، بیشتر برای دور چشم کاربرد دارند. به وسیله‌ی این براش‌ها که برس حجیم‌تری دارند،‌ به راحتی می‌توانید سایه‌ی دلخواهتان را پشت چشمتان فید کنید و با سایه‌ای تمیز و زیبا برای چشمانتان ایجاد کنید. همچنین این براش‌ها برای فیکس کردن مواد کرمی و چرب دور چشم با استفاده از پودر فیکس هم مناسب هستند.

برای آشنایی بهتر و کامل‌تر با انواع براش‌های آرایشی و کارکرد آن‌ها، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه