بررسی بردگیم Counterfeiters؛ رقابت جاعلان پول

۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازی «جاعلان» (Counterfeiters) رقابت بزرگی بین گروهی از جعل کنندگان پول و گروهی دیگر از کارآگاهان است که به دنبال دستگیری آن‌ها تلاش می‌کنند. در این میان نقش‌ها و وظایف مختلفی وجود دارد و بازی‌کننده‌ها با کمک و تلاش یکدیگر می‌خواهند به هدف خود در جمع‌آوری بیشتر پول یا دستگیری جاعلان برسند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

نقش‌های مختلفی در بازی وجود دارد. یک نقش مرکزی به عنوان پدرخوانده وجود دارد که جاعلان برای جلوگیری از دستگیری، به او حق حساب می‌دهند. جاعلان باید تلاش کنند تا رقم کمتری به پدرخوانده بدهند. هر کدام از بازی‌کننده‌ها هم در طول بازی قدرت‌های خاص و توانایی‌های مشخصی دارد که می‌توانند به کمک آن‌ها، در مخفی کردن پول‌ها و قالب کردن آن‌ها به دیگر بازی‌کننده‌ها کمک بگیرند. نهایتا، بازی‌کننده‌ای که بیشترین میزان از پول غیر جعلی را داشته باشد، برنده‌ی بازی است.

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با برد گیم sss حتما ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه