بررسی بازی کارتی کودتا؛ هوش سیاسی

۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

در بررسی‌های این هفته‌ی بازی‌های تخته‌ای سراغ بازی «کودتا» (Coup) یا اساسا نسخه‌ی بروزسانی شده‌ی آن به نام «کودتا پلاس» می‌رویم. این بازی در ظاهر شبیه به دیگر بازی‌های سبک مافیایی است، اما ساده‌تر و در عین حال جذاب‌تر است؛ مخصوصا که چون چندان نیازی به سر و صدا راه انداختن ندارد و به لطف قوانین تثبیت شده‌اش، می‌توان آن‌ها را راحت‌تر بازی کرد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در بازی کودتا، بازی‌کننده‌ها در ابتدای کار هر کدام یک نقش دریافت می‌کنند و همانطور که انتظار دارید هر نقش قابلیت‌ها و توانایی‌های خاص خود را دارد و می‌تواند در هر دور آن را اجرا کند. بازی‌کننده‌ها هم‌چنین هر کدام مقداری پول دریافت می‌کنند و سپس کارت‌های دیگری که افراد داخل دربار هستند، مقابل بازی‌کننده‌ها قرار داده می‌شود. بازی‌کننده‌ها باید نفوذ خود در دربار را بیشتر کنند و هر بازی‌کننده که نفوذ خود را از روی چند نفر مقابلش از دست می‌دهد، حذف می‌شود تا اینکه نهایتا یک نفر باقی مانده و برنده‌ی بازی باشد.

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با بازی کارتی کودتا حتما ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه