دومین تریلر فیلم کروئلا با بازی اما استون را تماشا کنید

دیزنی دومین تریلر رسمی فیلم «کروئلا» (Cruella) به کارگردانی کریگ گیلسپی و با نقش‌آفرینی اما استون را منتشر کرده است.

تریلر جدید کروئلا ابعاد تازه‌ای از رابطه‌ی عجیب اما تامپسون و اما استون را نشان می‌دهد. در این ویدیو ۲ دقیقه‌ای برخی از صحنه‌های تریلر قبلی را در کنار صحنه‌هایی جدید می‌بینیم که بیشتر ما را با فضای فانتزی و عجیب فیلم، جنون ادواری (سیکلوتایمی) کروئلا و چگونگی دگردیسی او آشنا می‌کند.

فیلم «مالیفیسنت» ثابت کرد پرداختن از سویه‌ای جدید به انیمیشن‌های قدیمی و خصوصاً شخصیت‌های منفی آن‌ها جذابیت بسیار زیادی دارد و می‌تواند برای اکثر فیلم‌بین‌ها جالب توجه باشد؛ زیرا واکاوی ذات و زندگی شخصیت‌های شرور دنیای دیزنی به سینمادوستان فرصت می‌دهد که ضمن مرور خاطرات خوش دوران کودکی‌شان، از دریچه‌ای تازه به اتفاقات داستان نگاه کرده و شخصیت‌ها برای‌شان عمق بیشتری پیدا کنند. به همین خاطر در کروئلا نیز شاهد چنین رویه‌ای خواهیم بود و دیزنی به سراغ زندگی کروئلا، دشمن اصلی ۱۰۱ سگ خالدار رفته است. این شخصیت خبیث توله سگ‌ها را می‌دزد تا از پوست آنان برای خز لباس‌هایش استفاده کند!

این فیلم برای اکران در تاریخ ۷ خرداد ۱۴۰۰ (۲۸ می ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده است، اما دنیاگیری کرونا و تعطیلی سینماها در آمریکا و اروپا ممکن است تاریخ نمایش آن در سالن‌های سینما را تا تابستان به تعویق بیندازد. بسیاری انتظار داشتند همزمان با اکران فیلم کروئلا شاهد پخش آن از سرویس آنلاین دیزینی پلاس نیز باشیم، اما فعلا دیزنی در این خصوص خبر خاصی منتشر نکرده است. چند ماه قبل فیلم مورد انتظار «مولان» تنها از طریق سرویس آنلاین دیزنی پلاس پخش شد، اما اینطور که پیداست عملکرد نه‌چندان موفق این لایو اکشن و آغاز واکسیناسیون گسترده‌ی کرونا نظر دیزنی در خصوص نمایش آثار جدیدش را دست‌خوش تغییر کرده است.

علاوه‌بر استون و تامپسون در نقش‌های کروئلا و بارونس از میان بازیگران این فیلم می‌توان به پاول والتر هوزر در نقش هوراس بادون، امیلی بیچام در نقش آنیتا، مارک استرانگ در نقش بوریس و کربی هوول باپتست در نقش تابیتا اشاره کرد.

منبع: Vultureبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما