بررسی بردگیم کریپتید؛ شکار هیولای ناشناخته

این بار می‌خواهیم به بررسی یک بردگیم با سبکی متفاوت و فوق‌العاده جذاب بپردازیم. بردگیم کریپتید (Cryptid) با سبک استنتاجی (Deduction) که در آن جواب معما را باید با سوال و جواب به دست آورد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در این بازی بازیکنان قصد شکار هیولای بازی را دارند و به دنبال سرنج‌های مختلف به همه جا سرک می‌کشند. بازی در عین سادگی بسیار عمیق است و شامل چند سناریوی مختلف می‌شود. شما با انتخاب یک سناریو بازی را شروع می‌کنید. کارت سناریو مشخص می‌کند که هر بازیکن چه سرنخی در مورد هیولای ناشناخته دریافت می‌کند و هر بازیکن با انتخاب یک منطقه شروع به گشتن به دنبال هیولا و سوال پرسیدن از بازیکنان دیگر در مورد سرنخ‌های بیشتر است.

زمین بازی مناطق مختلفی مثل دریاچه، کوهستان، بیابان و غیره غیره دارد. بازیکنی که احساس کند مکان دقیق هیولا را پیدا کرده است، یک دیسک در آن خانه قرار می‌دهد. اگر درست تشخیص داده باشد، بازیکنان دیگر هم هرکدام به نشانه‌‌ی تائید یک دیسک در آن خانه قرار می‌دهند. اگر همه‌ی بازیکنان این تشخیص را تایید کنند، برنده‌ی بازی مشخص شده و بازی به پایان می‌رسد.

برای آشنایی بیشتر با بردگیم کریپتید، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما