بررسی تایمر ورزشی مدل Cube-10؛ راحت و کارآمد

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

اگر به دنبال یک تایمر برای محل کار، درس خواندن، ورزش کردن، آشپزی کردن، انجام روتین پوستی و… هستید، تایمر ورزشی مدل Cube-10 می‌تواند پیشنهاد مناسبی به شما باشد. با بررسی این محصول همراه ما باشید.

تایمر ورزشی مدل Cube-10

وزن این تایمر ۶۹ گرم و ابعاد آن معادل ۶ در ۶ سانتی‌متر است. جنس این محصول هم از ABS تشکیل شده است. این تایمر ۴ زمان از پیش تعیین شده دارد که شامل یک، ۳، ۵ و ۱۰ دقیقه است. به دلیل داشتن سنسور ژیروسکوپ برای تنظیم تایمر، تنها کافیست که عدد مورد نظرتان را به سمت بالا قرار دهید تا بلافاصله دستگاه شروع به شمارش کند. اگر ضلع خالی را رو به بالا قرار دهید، زمان نگه داشته می‌شود و با برگشتن به ضلع قبلی، بلافاصله شروع به کار می‌کند.

در ضلع پایینی این تایمر، یک صفحه‌ی نمایش برای نشان دادن زمان باقی‌مانده وجود دارد. در کنار این صفحه‌ی نمایش، کلید خاموش و روشن و کلید تنظیم صدا هم قرار گرفته است. این تایمر با ۲ عدد باتری نیم قلمی کار می‌کند که خیلی کم‌مصرف محسوب می‌شود.

برای بررسی بهتر تایمر ورزشی مدل Cube-10 و آشنایی بیشتر با آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه